آرتاپان اسپانسر نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی میدکس (MIDEX) تهران ۱۴۰۲

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس 1402 (خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون) از تاریخ ۲۲ دی الی ۲۵ دی ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

نمایشگاه میدکس 1402 با محوریت معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی هر ساله در نیمه دوم سال برگزار می‌گردد. صنایع سلولزی آرتاپان حامی درخت‌کاری و جنگل‌کاری به عنوان اسپانسر نمایشگاه میدکس ۱۴۰۲ در این رویداد حضور خواهد داشت.

نمایشگاه میدکس فرصتی است تا صنعت‌گران این حوزه محصولات، توانمندی‌ها، قابلیت‌های فنی خود را در سطح وسیع به نمایش گذاشته و با فعالان و متخصصین حوزه دکوراسیون ارتباط برقرار نمایند.

حوزه دکوراسیون و معماری با استقبال و توجه ویژه مخاطبان در فصل زمستان برگزار می‌گردد. آرتاپان تولیدکننده پیشرو در حوزه دکوراسیون و اسپانسر میدکس به رسم هر سال با معرفی محصولات جدید در این رویداد حضور خواهد داشت.

آرتاپان تولیدکننده پارکت‌لمینت، ‌ام دی اف ملامینه، دکووال فُرما، پروفیل‌های‌ ام دی اف با محصول جدید روکش CPL و HPL در غرفه آرتاپان واقع در سالن ۳۸ میزبان علاقه‌مندان حوزه معماری و دکوراسیون داخلی، عاملین فروش، همکاران و دیگر تولیدکنندگان خواهد بود.


گفتنی است شرکت آرتاپان صادرکننده نمونه ملی ۱۴۰۲، منتخب جشنواره تولید ملی_افتخار ملی ۱۴۰۱ و کارآفرین برتر ملی ۱۴۰۱ و اولین تولیدکننده پارکت لمینت در ایران با تولید محصولاتی چون: پارکت لمینت، اوراق mdf و hdf، دکووال فُرما و قرنیز با کیفیتی قابل رقابت با محصولات خارجی بیش از یک دهه است که در صنایع سلولزی فعالیت دارد.

از طریق لینک زیر می توانید کاتالوگ جامع و محصولات جدید اسمارت کاتالوگ آرتاپان شامل تمامی محصولات( پارکت لمینت، ام دی اف های ملامینه و دکووال فرما) را دانلود نمایید.

دانلود اسمارت کاتالوگ محصولات آرتاپان

پست‌های مرتبط

گزارش تصویری غرفه آرتاپان از نمایشگاه وودکس 1400

نمایشگاه بین‌المللی وودکس یکی از مهم‌ترین رویداد‌های نمایشگاهی برای فعالین صنایع چوب و سلولزی است که با حضور شرکت‌های شاخص...

بیشتر بخوانید
تصویر غرفه آرتاپان در نمایشگاه میدکس 1402

استقبال پرشور بازدیدکنندگان از غرفه آرتاپان در نمایشگاه میدکس ۱۴۰۲

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس ۱۴۰۲ (خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون) ۲۲ الی ۲۵ دی ۱۴۰۲ با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان...

بیشتر بخوانید