خدمات پس از فروش پارکت آرتاپان

فعال­سازی گارانتی

شرکت آرتاپان برابر با قوانین حمایت از مصرف­کنندگان و به منظور تعهدات و وظایف تولیدکنندگان و واردکنندگان، واسطه­‌های فروش، واسطه­‌های خدمات پس از فروش و نمایندگی­‌های خدماتی مجاز آن­‌ها در راستای حمایت از حقوق مصرف­‌کنندگان تمامی محصولات آرتاکلیک را همراه با ضمانت­­نامه پس از فروش ارائه می‌­دهد.

هنگام خرید تمامی محصولات آرتاکلیک شامل ۱۰ سال ضمانت برای مصارف مسکونی و ۵ سال ضمانت برای مصارف اداری و تجاری می‌­شوند. درصورت هرگونه مشکل مطابق با مندرجات مشروح در کارت گارانتی، نسبت به رفع و ارائه پارکت لمینیت سالم با همان طرح یا طرح مشابه با ارزش ریالی یکسان از طرف شرکت آرتاپان اقدام خواهد شد.

با  تشکر از حسن انتخاب شما گروه صنعتی آرتا محصولات آرتاکلیک را با قابلیت ­های مشروح ذیل ارائه نموده است:

 • مقاومت در فرسودگی: سطوح ورقه‌های پارکت لمینیت آرتاکلیک با تمام ظرأفت و زیبایی در برابر فرسایش مقاوم هستند. (فرسایش سطح به ایجاد نقاط فرسوده، بزرگتر از ۱ سانتی‌متر مربع گفته می‌شود. )

 • مقاومت در رنگ پریدگی: سطوح پارکت لمینیت آرتاکلیک در برابر رنگ پریدگی ناشی از قرار گرفتن در معرض پرتو‌های غیرمستقیم خورشید یا نورمصنوعی عادی مقاومند.

 • مقاومت در برابر لکه: سطوح پارکت لمینیت آرتاکلیک در برابر لکه‌های ریخته شده بر روی آن مقاوم هستند.

 • انسجام و استحکام اتصال: پارکت لمینیت آرتاکلیک را می‌توان تا سه بار جدا نموده و مجدداً نصب کرده و برای تعویض قسمت‌های آسیب دیده به راحتی جدا نمود.

ناحیه به‌کارگیری پارکت لمینت آرتاکلیک مطابق استاندارد اروپایی EN۱۳۳۲۹۱۶۸۵ جهت استفاده در محیط‌های خصوصی و عمومی است. طبقه کاربری آن ۳۱/۲۳ است و این بدان معناست که پوشش کف را می‌توان در محیط‌های خصوصی با تردد زیاد و در محیط‌های عمومی با فرسایش متعادل به‌کار گرفت.
اعتبار ضمانت نامه، منوط بر ارائه کارت ضمانت و اسناد و مدارک قانونی خرید است.

جهت استفاده بهتر و افزایش طول عمر کاربردی محصول در حفظ ونگهداری و تمیز نگه داشتن آن نهایت سعی خود را به عمل آورید.

 • نصب می­بایستی توسط نصاب مجاز و مطابق استاندارد تعریف شده انجام گیرد.
 • نگهداری صحیح و نکات تردد رعایت گردد.
 • ارزش ریالی پارکت­ های نصب شده محفوظ خواهد بود.

موارد لغو گارانتی و ضمانت:

 • خطا در مراحل نصب یا صدمات ناشی از حمل و ناهموار بودن سطح محل نصب مطابق با گزارش کارشناس شرکت آرتاکلیک
 • حوادث استفاده نادرست و نامناسب و اشتباه از محصول، نظیر ایجاد خراش و ایجاد بریدگی در سطح توسط اجسام تیز و برنده، ضرب دیدگی یا افتادن اجسام سنگین، برآمدگی یا صدمه ناشی از ساییدگی توسط اجسامی نظیر شن و ماسه
 • عدم رعایت روش­های نحوه استفاده، تمیزکاری، اقدامات احتیاطی و بالاتر بودن میزان تردد از شرایط تعریف شده
 • ریختن و راکد ماندن آب روی سطح و نشت آب به سطوح پایینی محصول و شستن آن با  مواد شوینده شیمیایی

اطلاعات تماس واحد امور مشتریان

اطلاعات تماس نمایندگان آرتا

تلفیق خلاقیت ها و مهارت های کارکنان متخصص و کارآزموده با ماشین آلات مدرن و تکنولوژی بالا موجب گردیده است که ورق های MDF ,HDF و نئوپان باکیفیت بسیار بالا روانه بازار گردد.

جست و جوی نمایندگان