آرتاپان اسپانسر سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس

نمایشگاه سالانۀ میدکس رویداد مهمی است که با محوریت معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی هر ساله برگزار می‌گردد. صنایع سلولزی آرتاپان حامی درخت‌کاری و جنگل‌کاری به عنوان اسپانسر میدکس ۲۰۲۳ حضور پر رنگی در این نمایشگاه داشت. این نمایشگاه فرصتی بود تا آرتاپان توانمندی‌ها، قابلیت‌های فنی و محصولات خود را به نمایش گذاشته و با فعالان و متخصصین از نزدیک ارتباط برقرار نماید.

نمایشگاه میدکس با حضور طراحان، مشاوران، هنرمندان و متخصصان در تاریخ ۲۹ بهمن الی ۲ دی ماه ۱۴۰۱ برگزار گردید و غرفۀ آرتاپان نیز مورد توجه و استقبال مخاطبان قرار گرفت. آرتاپان به رسم هر سال با محصولات جدیدی چون: دکووال فُرما، پروفیل‌های‌ام‌دی‌اف، لاین جدید پارکت‌لمینت‌های یونیورسال و محصولات جدید‌ام‌دی‌اف با ملامینۀ کتان و استون و… حضور موفقی در نمایشگاه میدکس داشت و میزبان علاقه‌مندان حوزه معماری و دکوراسیون داخلی، عاملین فروش، همکاران و دیگر تولیدکنندگان بود.

شرکت آرتاپان اولین تولیدکننده پارکت لمینت در ایران با تولید محصولاتی چون: پارکت لمینت، اوراق mdf و hdf، دکووال فرما و قرنیز با کیفیتی قابل رقابت با محصولات خارجی بیش از یک دهه است به تولید داخلی و اشتغال­زایی در صنایع سلولزی مشغول است.

پست‌های مرتبط

دریافت لوح افتخار بنیاد ملی نخبگان با عنوان «سرآمد کارآفرینی» توسط کمال فتحی بیطرف در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی سال 1401

در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی کمال فتحی بیطرف مؤسس گروه صنعتی آرتا و مدیرعامل محترم آرتاپلاست به عنوان کارآفرین...

بیشتر بخوانید
دکووال و قرنیز آرتا

قرنیز

در سال­ های اخیر خط تولید انبوه پروفیل و قرنیز بر پایه سلولزی با نام تجاری Forma به چرخه تولیدات...

بیشتر بخوانید