آرتاپان اسپانسر سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس

نمایشگاه سالانۀ میدکس رویداد مهمی است که با محوریت معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی هر ساله برگزار می‌گردد. صنایع سلولزی آرتاپان حامی درخت‌کاری و جنگل‌کاری به عنوان اسپانسر میدکس ۲۰۲۳ حضور پر رنگی در این نمایشگاه داشت. این نمایشگاه فرصتی بود تا آرتاپان توانمندی‌ها، قابلیت‌های فنی و محصولات خود را به نمایش گذاشته و با فعالان و متخصصین از نزدیک ارتباط برقرار نماید.

نمایشگاه میدکس با حضور طراحان، مشاوران، هنرمندان و متخصصان در تاریخ ۲۹ بهمن الی ۲ دی ماه ۱۴۰۱ برگزار گردید و غرفۀ آرتاپان نیز مورد توجه و استقبال مخاطبان قرار گرفت. آرتاپان به رسم هر سال با محصولات جدیدی چون: دکووال فُرما، پروفیل‌های‌ام‌دی‌اف، لاین جدید پارکت‌لمینت‌های یونیورسال و محصولات جدید‌ام‌دی‌اف با ملامینۀ کتان و استون و… حضور موفقی در نمایشگاه میدکس داشت و میزبان علاقه‌مندان حوزه معماری و دکوراسیون داخلی، عاملین فروش، همکاران و دیگر تولیدکنندگان بود.

شرکت آرتاپان اولین تولیدکننده پارکت لمینت در ایران با تولید محصولاتی چون: پارکت لمینت، اوراق mdf و hdf، دکووال فرما و قرنیز با کیفیتی قابل رقابت با محصولات خارجی بیش از یک دهه است به تولید داخلی و اشتغال­زایی در صنایع سلولزی مشغول است.

پست‌های مرتبط

کمال فتحی بی طرف مؤسس گروه صنعتی آرتا برگزیدۀ کارآفرینان برترملّی در سال ۱۴۰۱

مؤسس گروه صنایع آرتا و مدیرعامل محترم آرتا پلاست در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی به عنوان کارآفرین برتر سال...

بیشتر بخوانید

آرتاپان اسپانسر نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی میدکس (MIDEX) تهران ۱۴۰۲

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس 1402 (خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون) از تاریخ ۲۲ دی الی ۲۵ دی ۱۴۰۲ برگزار...

بیشتر بخوانید