سوالات متداول

بعد از نصب پارکت لمینت آرتا به چه مواردی توجه داشته باشیم؟

ابتدا از نصب درست پارکت لمینت آرتا اطمینان حاصل کنید؛ زیرا نحوۀ نصب به طور کلی در ماندگاری و عمر طولانی محصول شما تأثیر زیادی دارد. بنابراین پارکت لمینت آرتا باید توسط نصاب ماهر نصب شود. مراقب باشید تا در جاهایی که بیشتر استفاده می­­شوند، مانند درب ورودی، محل گذاشتن میز و صندلی و… سطح پارکت­ لمینت خراشیده نشود.

برای نظافت و تمیزی و نگهداری پارکت لمینت آرتا، باید آن را با یک پارچه نرم و مرطوب تمیز کنید. برای پاک کردن لکه ­ها، از محلول­ های تمیز کننده خاص برای پارکت لمینت استفاده کنید و فوراً آب را از روی آن پاک کنید. همچنین، اجازه ندهید آب به پارکت لمینت نفوذ کند، زیرا می تواند باعث آسیب شود. پارکت لمینت آرتا به شرط زیرسازی مناسب و نحوه صحیح نصب، موریانه، حشرات موذی و سوسک نمی­گذارد.

در مکان نصب پارکت لمینت باید باید از دمای مناسب استفاده کرد. دمای بیش از حد گرم، ممکن است باعث تغییر شکل پارکت لمینت شود و دمای کمتر از معمول نیز ممکن است باعث انقباض آن شود. در صورتی که قطعاتی از پارکت لمینت خراب شدند، باید آنها را سریع تعویض کرد تا ماندگاری پارکت لمینت حفظ شود. ترجیحاً از گذاشتن اشیاء سنگین بر روی پارکت لمینت بپرهیزید، در غیر این صورت از پایه­ های مناسب استفاده کنید تا پارکت لمینت آسیب نبیند.

برای نگهداری از رنگ پارکت لمینت آرتا بهتر است از تابش نور مستقیم خورشید بر روی آن جلوگیری کنید و از پرده­ ها و روکش­ های مناسب برای جلوگیری از آسیب به پارکت لمینت آرتا استفاده کنید.