گزارش تصویری غرفه آرتاپان از نمایشگاه وودکس 1400

نمایشگاه بین‌المللی وودکس یکی از مهم‌ترین رویداد‌های نمایشگاهی برای فعالین صنایع چوب و سلولزی است که با حضور شرکت‌های شاخص در راستای بهبود فضای کسب و کار و انتقال دانش هر ساله برگزار می‌شود.

نمایشگاه وودکس ۲۰۲۲ (چوب، مواد اولیه، ماشین آلات، یراق، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته) نیز همچون سالیان گذشته با حضور فعالان صنایع چوب در تاریخ 8 الی ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید.

نمایشگاه وودکس برای فعالان این صنعت فرصتی است مغتنم تا در کنار ارزیابی پتانسیل بازار صنعت چوب و صنایع وابسته، با نیازسنجی تقاضای مشتریان برای تولید محصولات جدید در سال آتی برنامه ریزی نمایند. بر همین اساس و بر طبق ارزیابی‌های سال گذشته آرتاپان به رسم هر سال، محصولات جدید خود را معرفی و در معرض نمایش گذاشت. لاین جدید پارکت‌لمینت‌های یونیورسال و محصولات جدید‌ ام‌دی‌اف ملامینۀ کتان و استون و… از جمله محصولات جدید و پرطرفدار صنایع سلولزی آرتاپان در نمایشگاه وودکس ۲۰۲۲ بود.

شرکت آرتاپان اولین تولیدکننده پارکت لمینت در ایران با تولید محصولاتی چون: پارکت لمینت، اوراق mdf و hdf، با کیفیتی قابل رقابت با محصولات خارجی بیش از یک دهه است به تولید داخلی و اشتغال‌زایی در صنایع سلولزی مشغول است.

پست‌های مرتبط

حضور نماینده رسمی آرتاپان در نمایشگاه آمریکای شمالی WMS 2023

نمایشگاه (Woodworking Machinery & Supply Conference and Expo) ماشین ­آلات صنعت چوب کانادا یکی از مهم­ترین نمایشگاه­ ها در سطح...

بیشتر بخوانید

گزارش تصویری غرفه آرتاپان از نمایشگاه وودکس 1401

حضور در نمایشگاه‌های تخصصی و تجاری از جمله فعالیت‌های مستمر شرکت فرآورده‌های سلولزی آرتاپان است. نمایشگاه بین‌المللی وودکس یکی از...

بیشتر بخوانید