تصویر غرفه آرتاپان در نمایشگاه میدکس 1402

استقبال پرشور بازدیدکنندگان از غرفه آرتاپان در نمایشگاه میدکس ۱۴۰۲

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس ۱۴۰۲ (خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون) ۲۲ الی ۲۵ دی ۱۴۰۲ با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان از غرفه آرتاپان برگزار شد.

استقبال پر شور از غرفه ارتاپان در نمایشگاه میدکس 1402

سبک طراحی غرفه و چیدمان محصولات آرتاپان موجب شد تا غرفۀ صنایع سلولزی آرتاپان تبدیل به یکی از جذابیت‌های دیدنی نمایشگاه می‌دکس شود. واکنش و بازخورد طراحان و معماران و فعالین صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی در نمایشگاه و فضای مجازی نشان از توجه ویژه مخاطبان به غرفۀ آرتاپان داشت.

حضور مهندس صمد سلیمان زاده و انبوه سازان تهران در غرفه آرتاپان 1402

از جمله میهمانان و بازدیدکنندگان ویژه غرفه آرتاپان رئیس اتاق بازرگانی ایران و مهندس صمد سلیمان­زاده از کارآفرینان بنام صنعت ساختمان‌سازی بودند که در کنار معماران و طراحان حاضر در نمایشگاه توجه ویژه‌ای به غرفه صنایع سلولزی آرتاپان داشتند.

بازدید معاونت وزیر صنعت معدن و تجارت از غرفه آرتاپان در نمایشگاه میدکس 1402

تنوع و کامل بودن محصولات در کنار کیفیت و هم ترازی تولیدات با رقبای خارجی از دیگر ویژگی‌های غرفۀ آرتاپان در نمایشگاه میدکس بود که توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب نمود.

همچنین در این نمایشگاه از شبیه­ ساز آرتاپان که امکانی نوآورانه برای انتخاب پارکت لمینت است به شکل رسمی رونمایی شد.

مصاحبه با تلویزیون نمانگر در نمایشگاه میدکس 1402

گفتنی است: نمایشگاه میدکس ۱۴۰۲ با محوریت معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی هر ساله در نیمه دوم سال برگزار می‌گردد. صنایع سلولزی آرتاپان حامی درخت‌کاری و جنگل‌کاری به عنوان اسپانسر نمایشگاه میدکس ۱۴۰۲ در این رویداد حضور داشت.

پست‌های مرتبط

شرکت آرتاپان منتخب جشنوارۀ تولید ملّی _ افتخار ملّی در سال 1401

شرکت صنایع سلولزی آرتاپان به مدیریت جناب آقای کمال فتحی بیطرف مؤسس گروه صنعتی آرتا در بیستمین جشنواره تولید ملّی افتخار...

بیشتر بخوانید
بازسازی ساختمان چرا و چگونه؟

بازسازی یا نوسازی ساختمان + چک لیست هزینه بازسازی خانه

نوسازی و بازسازی خانه می‌تواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز و جالب باشد، اما همزمان نیز قابلیت تبدیل شدن به پروسه‌ای طاقت‌فرسا و...

بیشتر بخوانید