نمایشگاه اینترمب استامبول

حضور شرکت آرتاپان در نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول (2023 Intermob)

شرکت آرتاپان فعال در صنایع چوبی و سلولزی در بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول (۲۰۲۳ Intermob) از تاریخ ۰۸ الی ۱۱ مهرماه ۱۴۰۲ واقع در نمایشگاه بین‌المللی تویاپ استانبول حضور خواهد داشت.


نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌ها در سطح بین‌المللی است که هر ساله در بخش‌های متنوعی چون صنایع چوبی و جنگلی، اثاثیه و مبلمان، صنایع شیمیایی، خدمات، ابزار و تجهیزات تولید با تنوع گسترده‌ای از محصولات در آخر ماه سپتامبر برگزار می‌شود. این نمایشگاه شرکت‌های داخلی ترکیه و شرکت‌های بین‌المللی فعال در شاخه‌های گوناگون صنایع چوب و مبلمان را برای چهار روز متوالی گِرد هم می‌آورد.


شرکت آرتاپان صادر‌کننده محصولات سلولزی جهت توسعۀ بیش از پیش تعاملات بین‌المللی با غرفۀ آرتاپان در نمایشگاه مبلمان استانبول میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود. نمایشگاه Intermob فرصتی است تا آرتاپان با حضور در کنار برند‌ها و شرکت‌های پیشرو در جهان با تولیدکنندگان، واسطه‌ها و صاحبان شرکت‌ها از گوشه و کنار دنیا تعامل و همکاری‌های مؤثری بوجود آورد.

پست‌های مرتبط

کاغذهای آغشته

آرتا دکور یکی از خطوط بزرگ آغشته سازی کاغذهای دکوراتیو جهت لمیناسیون تخته هایLDF, HDF, MDF  و نئوپان در ابعاد استاندارد...

بیشتر بخوانید

آرتاپان اسپانسر نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی میدکس (MIDEX) تهران ۱۴۰۲

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس 1402 (خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون) از تاریخ ۲۲ دی الی ۲۵ دی ۱۴۰۲ برگزار...

بیشتر بخوانید