نمایشگاه اینترمب استامبول

حضور شرکت آرتاپان در نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول (2023 Intermob)

شرکت آرتاپان فعال در صنایع چوبی و سلولزی در بیست و پنجمین نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول (۲۰۲۳ Intermob) از تاریخ ۰۸ الی ۱۱ مهرماه ۱۴۰۲ واقع در نمایشگاه بین‌المللی تویاپ استانبول حضور خواهد داشت.


نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان استانبول یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌ها در سطح بین‌المللی است که هر ساله در بخش‌های متنوعی چون صنایع چوبی و جنگلی، اثاثیه و مبلمان، صنایع شیمیایی، خدمات، ابزار و تجهیزات تولید با تنوع گسترده‌ای از محصولات در آخر ماه سپتامبر برگزار می‌شود. این نمایشگاه شرکت‌های داخلی ترکیه و شرکت‌های بین‌المللی فعال در شاخه‌های گوناگون صنایع چوب و مبلمان را برای چهار روز متوالی گِرد هم می‌آورد.


شرکت آرتاپان صادر‌کننده محصولات سلولزی جهت توسعۀ بیش از پیش تعاملات بین‌المللی با غرفۀ آرتاپان در نمایشگاه مبلمان استانبول میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود. نمایشگاه Intermob فرصتی است تا آرتاپان با حضور در کنار برند‌ها و شرکت‌های پیشرو در جهان با تولیدکنندگان، واسطه‌ها و صاحبان شرکت‌ها از گوشه و کنار دنیا تعامل و همکاری‌های مؤثری بوجود آورد.

پست‌های مرتبط

کمال فتحی بی طرف مؤسس گروه صنعتی آرتا برگزیدۀ کارآفرینان برترملّی در سال ۱۴۰۱

مؤسس گروه صنایع آرتا و مدیرعامل محترم آرتا پلاست در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی به عنوان کارآفرین برتر سال...

بیشتر بخوانید

حضور نماینده رسمی آرتاپان در نمایشگاه آمریکای شمالی WMS 2023

نمایشگاه (Woodworking Machinery & Supply Conference and Expo) ماشین ­آلات صنعت چوب کانادا یکی از مهم­ترین نمایشگاه­ ها در سطح...

بیشتر بخوانید