کمال فتحی بی طرف مؤسس گروه صنعتی آرتا برگزیدۀ کارآفرینان برترملّی در سال ۱۴۰۱

مؤسس گروه صنایع آرتا و مدیرعامل محترم آرتا پلاست در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی به عنوان کارآفرین برتر سال ۱۴۰۱ معرفی و لوح تقدیر و سپاس این جشنواره به‌ایشان اهداء گردید.
در این جشنواره در حوزه صنعت ۶ کارآفرین برگزیده و مورد تجلیل قرار گرفتند. کمال فتحی بیطرف مؤسس گروه صنعتی آرتا و مدیرعامل محترم آرتاپلاست به عنوان کارآفرین برتر از استان اردبیل برگزیده بخش صنعت شد و به عنوان «کارآفرین برتر سال» مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین به پاس تلاش و کوشش در خدمت به میهن و پیشرفت کشور با هدف کشف و شناسایی استعداد‌های برتر، هدایت و توانمندسازی اثر بخشی‌ایشان در حل مسائل کشور و خدمت به جامعه لوح افتخار «سرآمد کارآفرینی» به جناب آقای فتحی بیطرف تعلق گرفت.

چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی در ۴ اسفند ۱۴۰۱ با حضور سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مرکز همایش‌های شهدای هفده شهریور این وزارتخانه برگزار شد. در این جشنواره کارآفرینان برتر ملّی در بخش‌های صنعت، کشاورزی، تعاون، خدمات، کارآفرینی اجتماعی، صنایع‌دستی و گردشگری معرفی و تقدیر شدند.

در جشنواره ۸۲۰ داور شامل ۴۰۲ خانم و ۴۱۲ آقا اعلام نظر نمودند. داور‌ها در ۳۱ استان به صورت مجازی و می‌دانی و با بهره‌گیری از شاخص‌های دقیق فعالیت شرکت‌ها را مورد رصد قرار دادند. طبق گزارش‌ها ده هزار شغل مستقیم توسط برگزیدگان جشنواره ایجاد شده است. در جشنواره چهاردهم کارآفرینان برتر ۶ هزار نفر شرکت داشتند که از میان آن‌ها ۲۱ نفر به عنوان کارآفرین برتر ملّی برگزیده و انتخاب شدند.

در طی جشنواره مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طی سخنانی مهم‌ترین شاخص‌های انتخاب کارآفرین برتر ملّی را اشتغال، صادرات، نوآوری، شخصیت کارآفرینانه و مسئولیت اجتماعی عنوان نمود.

پست‌های مرتبط

دکووال و قرنیز آرتا

قرنیز

در سال­ های اخیر خط تولید انبوه پروفیل و قرنیز بر پایه سلولزی با نام تجاری Forma به چرخه تولیدات...

بیشتر بخوانید

گزارش تصویری غرفه آرتاپان از نمایشگاه وودکس 1400

نمایشگاه بین‌المللی وودکس یکی از مهم‌ترین رویداد‌های نمایشگاهی برای فعالین صنایع چوب و سلولزی است که با حضور شرکت‌های شاخص...

بیشتر بخوانید