کمال فتحی بی طرف مؤسس گروه صنعتی آرتا برگزیدۀ کارآفرینان برترملّی در سال ۱۴۰۱

مؤسس گروه صنایع آرتا و مدیرعامل محترم آرتا پلاست در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی به عنوان کارآفرین برتر سال ۱۴۰۱ معرفی و لوح تقدیر و سپاس این جشنواره به‌ایشان اهداء گردید.
در این جشنواره در حوزه صنعت ۶ کارآفرین برگزیده و مورد تجلیل قرار گرفتند. کمال فتحی بیطرف مؤسس گروه صنعتی آرتا و مدیرعامل محترم آرتاپلاست به عنوان کارآفرین برتر از استان اردبیل برگزیده بخش صنعت شد و به عنوان «کارآفرین برتر سال» مورد تقدیر قرار گرفت.

همچنین به پاس تلاش و کوشش در خدمت به میهن و پیشرفت کشور با هدف کشف و شناسایی استعداد‌های برتر، هدایت و توانمندسازی اثر بخشی‌ایشان در حل مسائل کشور و خدمت به جامعه لوح افتخار «سرآمد کارآفرینی» به جناب آقای فتحی بیطرف تعلق گرفت.

چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی در ۴ اسفند ۱۴۰۱ با حضور سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مرکز همایش‌های شهدای هفده شهریور این وزارتخانه برگزار شد. در این جشنواره کارآفرینان برتر ملّی در بخش‌های صنعت، کشاورزی، تعاون، خدمات، کارآفرینی اجتماعی، صنایع‌دستی و گردشگری معرفی و تقدیر شدند.

در جشنواره ۸۲۰ داور شامل ۴۰۲ خانم و ۴۱۲ آقا اعلام نظر نمودند. داور‌ها در ۳۱ استان به صورت مجازی و می‌دانی و با بهره‌گیری از شاخص‌های دقیق فعالیت شرکت‌ها را مورد رصد قرار دادند. طبق گزارش‌ها ده هزار شغل مستقیم توسط برگزیدگان جشنواره ایجاد شده است. در جشنواره چهاردهم کارآفرینان برتر ۶ هزار نفر شرکت داشتند که از میان آن‌ها ۲۱ نفر به عنوان کارآفرین برتر ملّی برگزیده و انتخاب شدند.

در طی جشنواره مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طی سخنانی مهم‌ترین شاخص‌های انتخاب کارآفرین برتر ملّی را اشتغال، صادرات، نوآوری، شخصیت کارآفرینانه و مسئولیت اجتماعی عنوان نمود.

پست‌های مرتبط

آرتاپان اسپانسر سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس

نمایشگاه سالانۀ میدکس رویداد مهمی است که با محوریت معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی هر ساله برگزار می‌گردد. صنایع...

بیشتر بخوانید

ام دی افMDF چیست+لیست قیمت و مشخصات فنی

ام‌ دی‌ اف آرتا نوعی ورق فشرده است که جایگزین چوب طبیعی شده و در مصارف داخلی ساختمان‌ها و برخی...

بیشتر بخوانید