گزارش تصویری غرفه آرتاپان از نمایشگاه وودکس 1401

حضور در نمایشگاه‌های تخصصی و تجاری از جمله فعالیت‌های مستمر شرکت فرآورده‌های سلولزی آرتاپان است. نمایشگاه بین‌المللی وودکس یکی از مهم‌ترین رویداد‌های نمایشگاهی برای فعالین صنایع چوب و سلولزی است که با حضور شرکت‌های شاخص در راستای بهبود فضای کسب و کار و انتقال دانش هر ساله برگزار می‌شود.

غرفه آرتاپان در نمایشگاه وودکس 1401

نمایشگاه وودکس ۲۰۲۳ (چوب، مواد اولیه، ماشین آلات، یراق، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته) نیز همچون سالیان گذشته با حضور فعالان صنایع چوب در تاریخ ۹ الی ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید. آرتاپان اسپانسر بیستمین نمایشگاه وودکس ۲۰۲۳ در این گردهمائی بزرگ متشکل از فعالین صنایع چوب با موفقیت میزبان علاقه‌مندان و متخصصان حوزه صنایع سلولزی بود.

مصاحبه آرتا با خبرگزاری ها

نمایشگاه وودکس برای فعالان این صنعت فرصتی است مغتنم تا در کنار ارزیابی پتانسیل بازار صنعت چوب و صنایع وابسته، با نیازسنجی تقاضای مشتریان برای تولید محصولات جدید در سال آتی برنامه ریزی نمایند. بر همین اساس و بر طبق ارزیابی‌های سال گذشته آرتاپان به رسم هر سال، محصولات جدید خود را معرفی و در معرض نمایش گذاشت. دکووال فُرما، پروفیل‌های‌ام‌دی‌اف، لاین جدید پارکت‌لمینت‌های یونیورسال و محصولات جدید‌ام‌دی‌اف ملامینۀ کتان و استون و… از جمله محصولات جدید و پرطرفدار صنایع سلولزی آرتاپان در نمایشگاه وودکس ۲۰۲۳ بود.

غرفه آرتا در نمایشگاه صنعت چوب

شرکت آرتاپان اولین تولیدکننده پارکت لمینت در ایران با تولید محصولاتی چون: پارکت لمینت، اوراق mdf و hdf، دکووال فرما و قرنیز با کیفیتی قابل رقابت با محصولات خارجی بیش از یک دهه است به تولید داخلی و اشتغال‌زایی در صنایع سلولزی مشغول است.

پست‌های مرتبط

آرتاپان اسپانسر سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس

نمایشگاه سالانۀ میدکس رویداد مهمی است که با محوریت معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی هر ساله برگزار می‌گردد. صنایع...

بیشتر بخوانید
تصویر غرفه آرتاپان در نمایشگاه میدکس 1402

استقبال پرشور بازدیدکنندگان از غرفه آرتاپان در نمایشگاه میدکس ۱۴۰۲

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس ۱۴۰۲ (خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون) ۲۲ الی ۲۵ دی ۱۴۰۲ با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان...

بیشتر بخوانید