بازگشت دکووال به طراحی داخلی 2023

دکووال های مد و ترند‌های روز همواره به گذشته‌ها رجوع و خود را بازیابی می‌کنند. دکووال شیک‌ترین سبک دیواری دهه نود میلادی بودند.

در سال‌های اخیر بار دیگر پروفیل‌های دیواری در همراهی با سبک‌های مختلف دکوراسیون با ما همراه شده‌اند. این روز‌ها دکووال کاربردی‌ترین راه برای افرادی است که به دنبال نمایی کاملاً جدید و چشمگیر هستند.

دکووال فُرما Forma  چیست؟

دکووال محصولی جدید است که امروزه در دکوراسیون داخلی جنبه‌های تزئینی فراوانی دارد. دکووال‌ها با قابلیت نصب و اجرای آسان و انعطاف‌پذیری بالا در بازسازی ساختمان‌های مسکونی و تجاری مصارف بسیاری دارند. دکووال فُرما در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع با امکان‌ایده‌پردازی بالا در هماهنگی با دکوراسیون داخلی جلوۀ خاصی به محیط می‌دهد و در زیبایی منازل و محیط‌های تجاری تأثیر قابل ملاحظه‌ای دارد.

دکووال فرما انتخابی عالی برای ایجاد فضایی گرم و چشم نواز در محیط زندگی ماست؛ جایی که بیشترین ساعات خود را در آن می‌گذرانیم.

دکووال‌های فرما بهترین و کاربردی‌ترین راه برای تحول در دکوراسیون و طراحی داخلی خانه شماست. دکووال‌های تولید آرتاپان با کیفیتی همتراز با محصولات استاندارد اروپایی، عمر بالا و زیبایی چشمگیر جایگزین مناسبی برای مصالح قدیمی همچون سنگ، کاغذ دیواری و رنگ هستند.

چرا باید دکووال فرما را انتخاب کنیم؟

در بین تزیینات دیواری، پروفیل دیواری فرما به عنوان اقتصادی‌ترین روش برای ایجاد دکوراسیونی شیک و کاربردی شناخته می‌شود. پروفیل دیواری فرما در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و با نصب آسان در کمترین زمان دیوار خانه و محیط کار شما را به نمایی اصیل و زیبا و مدرن تغییر می‌دهد.

دکووال‌های‌ام دی اف آرتاپان با نام تجاری Forma در انواع خام و روکش(PVC و Soft Touch) تولید می‌شوند و امکان انتخاب‌های بسیاری را برای شما فراهم می‌کنند.
دکووال‌های فرما با امکان نصب و اجرای آسان به راحتی همانند دو قطعه از یک پازل کنار هم قرار می‌گیرند.

علاوه بر این قطعات آن به راحتی از هم جدا شده و در صورت تمایل می‌توان آن‌ها را جابجا و در فضای دیگر نصب کرد. بنابراین، زمانی که می‌خواهید در قسمت‌های مختلف خانه تغییراتی در دکوراسیون ایجاد کنید، می‌توان پروفیل‌های دیواری فرما را به راحتی برداشته و در جای دیگر مجدد استفاده کرد. راه حلی مدرن، مقرون به صرفه و ماندگار در طراحی.

ظاهری شیک و مدرن با هندسه ای ساده از دکووال فرما

مزیت‌های پروفیل‌های دیواری فرما بی‌شمار است. دکووال‌های فرما هم محبوب هستند و هم نسبت به مصالح دیگر ارجحیت دارند و به راحتی با سبک‌های مختلف دکوراسیون هماهنگ می‌شوند.


در ادامه چند کاربرد محبوب دکووال‌های فرما در دکوراسیون داخلی خانه و محیط کار را به شما پیشنهاد می‌دهیم:


معمولاً گوشه‌های دیوار‌های کاملاً سفید بیش از حد یکنواخت به نظر می‌رسند. با استفاده از دکووال فرما به صورت عمودی و در مقیاس بزرگ روی یک دیوار می‌توان به جای پوشاندن کل گوشه فضا را طبیعی و گرم جلوه داد.

نتیجه گیری نهایی درباره دکووال های فرما:

امروزه دکووال ها به عنوان مکملی برای یونیت های تلویزیون و قسمت های نشیمن تبدیل به سبکی پرکاربرد شده است. با استفاده از دکووال فرما در قسمتی از دیوار و نصب پنل ها به صورت افقی یا به صورت عمودی نمایی هندسی و زیبا ایجاد کنید.به همین راحتی می توانید دکوراسیونی مدرن با پروفیل های دیواری فرما ایجاد کنید. با توجه به استقبال طراحان و مشتریان به نظر می رسد از این پس دکووال به عنوان عنصری مهم در دکوراسیون بسیاری از مکان ها دیده شود. 

پست‌های مرتبط

نئوپان خام و لمینت آرتا

نئوپان خام آرتا

مناسب برای طراحی در سطح وسیع نئوپان خام آرتا تخته‌هایی از خرده چوب‌های زائد و تراشه‌های چوب‌بری است که در...

بیشتر بخوانید

همه چیز درباره سبک دکوراسیون ژاپنی

دکوراسیون ژاپنی اندکی شرقی، اندکی غربی، مقادیری سرد و کمی گرما، اندکی معنویت گرایی و خرده‌ای ظرأفت. اما پیش از...

بیشتر بخوانید