غرفه آرتاپان میزبان میهمانان و بازدیدکنندگان بین‌المللی در نمایشگاه صنعت چوب و مبلمان ترکیه ۲۰۲۳

نمایشگاه بین‌المللی (Intermob) ترکیه هر ساله در اوایل ماه اکتبر برگزار می‌گردد. در این دوره شرکت آرتاپان فعال در صنایع چوبی و سلولزی با حضوری موفق گامی به سوی گسترش تبادلات بین‌المللی و صادرات محصولات سلولزی برداشت.

نمایشگاه اینترموب یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی در صنایع چوب محسوب می‌شود که بازدیدکنندگان بسیاری را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. در این رویداد، فعالان بین‌المللی صنایع چوب آخرین محصولات، تکنیک‌ها، ترند‌ها و لوازم جانبیِ در بخش‌های فناوری چوب را به معرض نمایش گذاشتند.

شرکت آرتاپان با نمایش آخرین و جدیدترین محصولات خود از قبیل: پارکت‌لمینت، ‌ام‌دی‌اف، پروفیل‌ام‌دی‌اف و دکووال حضوری چشمگیر و مؤثر در میان شرکت‌کنندگان این رویداد داشت. هم‌اکنون محصولات سلولزی شرکت آرتاپان به کشور‌های ترکیه، تاجیکستان، آذربایجان، ازبکستان، ترکمنستان، ارمنستان، افغانستان، عراق، غنا و مراکش صادر می‌شود.

حضور در نمایشگاه اینترموب ترکیه فرصتی است تا شرکت آرتاپان با هم‌افزایی قابل توجهی برای گسترش روابط تجاری، بازار‌های جدید و… بخش صادرات خود را بیش از پیش گسترش دهد.

پست‌های مرتبط

گزارش تصویری غرفه آرتاپان از نمایشگاه وودکس 1401

حضور در نمایشگاه‌های تخصصی و تجاری از جمله فعالیت‌های مستمر شرکت فرآورده‌های سلولزی آرتاپان است. نمایشگاه بین‌المللی وودکس یکی از...

بیشتر بخوانید

گزارش تصویری غرفه آرتاپان از نمایشگاه وودکس 1400

نمایشگاه بین‌المللی وودکس یکی از مهم‌ترین رویداد‌های نمایشگاهی برای فعالین صنایع چوب و سلولزی است که با حضور شرکت‌های شاخص...

بیشتر بخوانید