Arta Decowall and Cornice

Cornice

در سال­ های اخیر خط تولید انبوه پروفیل و قرنیز بر پایه سلولزی با نام تجاری Forma به چرخه تولیدات صنعتی آرتاپان افزوده شده است. محصولات قرنیز فُرما با بهره ­گیری از دستگاه­ های مدرن و با کیفیتی بالا از جنس چوب طبیعی و ام دی­ اف در دو نوع خام و روکش تولید می ­شوند. قرنیزهای ام ­دی­ اف با روکش PVC و Soft Touch در برابر خط و خش مقاومند و نقش موثری در زیبایی و نظم محیط ساختمان دارند. نسل جدید قرنیزهای چوبی و ام ­دی­ اف آرتاپان از انواع سنگی آن با دوام ­تر و زیباترند و از اقبال بالایی نزد طراحان و مصرف­ کنندگان برخوردارند.

ماشین ­آلات گروه صنعتی آرتا ساخت کشور آلمان و ایتالیا بوده و قابلیت تولید انواع پروفیل در طول و عرض و ضخامت متنوع و در طرح ­ها و رنگ­ های مختلف را دارند.

Decowall

دکووال محصولی جدید است که امروزه در دکوراسیون داخلی جنبه­ های تزئینی فراوانی دارد. دکووال­ های ام ­دی ­اف آرتاپان با نام تجاری Forma در انواع خام و روکش (PVC و Soft Touch) تولید و عرضه می­ شوند. دکووال­ ها با قابلیت نصب و اجرای آسان و انعطاف ­پذیری بالا در بازسازی ساختمان­ های مسکونی و تجاری مصارف بسیاری دارند. تنوع طرح و رنگ دکووال­ خام و روکش شده فُرما موجب شده تا انتخاب­ های زیادی پیش روی مصرف کنندگان قرار گیرد. دکووال­ های تولید آرتاپان با کیفیتی همتراز با محصولات استاندارد اروپایی، با روکش Anti-fingerprint (ضد اثر انگشت) عمر بالا و زیبایی چشمگیر، جایگزین مناسبی برای مصالح قدیمی همچون سنگ، کاغذ دیواری و رنگ هستند. دکووال­­ فُرما در طرح­ های متنوع با امکان ایده پردازی بالا در هماهنگی با دکوراسیون داخلی جلوۀ خاصی به محیط می دهد و در زیبایی منازل و محیط ­های تجاری تأثیر قابل ملاحظه ­ای دارد.

Related posts

The importance of floor covering in the Feng Shui style of the house

Fengshui seeks to balance the vital energy of people and the environment of daily activities, through the distribution of decoration and...

Read More
Intermob Istanbul Exhibition

The presence of Artapan company in Istanbul wood and furniture industry exhibition (2023 Intermob)

Arta pan company active in wood and cellulose industries at the 25th Istanbul Wood and Furniture Industry Exhibition (2023 Intermob)...

Read More