FAQ

What should we pay attention to after installing Arta laminate floor?

First, ensure the correct installation of Arta laminate parquet; Because the installation method in general has a great effect on the durability and long life of your product. Therefore, Arta laminate parquet must be installed by a skilled installer. Be careful not to scratch the laminate parquet خراشیده نشود.

برای نظافت و تمیزی و نگهداری پارکت لمینت آرتا، باید آن را با یک پارچه نرم و مرطوب تمیز کنید. برای پاک کردن لکه ­ها، از محلول­ های تمیز کننده خاص برای پارکت لمینت استفاده کنید و فوراً آب را از روی آن پاک کنید. همچنین، اجازه ندهید آب به پارکت لمینت نفوذ کند، زیرا می تواند باعث آسیب شود. پارکت لمینت آرتا به شرط زیرسازی مناسب و نحوه صحیح نصب، موریانه، حشرات موذی و سوسک نمی­گذارد.

در مکان نصب پارکت لمینت باید باید از دمای مناسب استفاده کرد. دمای بیش از حد گرم، ممکن است باعث تغییر شکل پارکت لمینت شود و دمای کمتر از معمول نیز ممکن است باعث انقباض آن شود. در صورتی که قطعاتی از پارکت لمینت خراب شدند، باید آنها را سریع تعویض کرد تا ماندگاری پارکت لمینت حفظ شود. ترجیحاً از گذاشتن اشیاء سنگین بر روی پارکت لمینت بپرهیزید، در غیر این صورت از پایه­ های مناسب استفاده کنید تا پارکت لمینت آسیب نبیند.

برای نگهداری از رنگ پارکت لمینت آرتا بهتر است از تابش نور مستقیم خورشید بر روی آن جلوگیری کنید و از پرده­ ها و روکش­ های مناسب برای جلوگیری از آسیب به پارکت لمینت آرتا استفاده کنید.