Arta pan became Iran's top 1402 national exporter

On the National Export Day, Arta pan was announced as the exporter of the national sample in 1402

مراسم روز ملی صادرات با هدف تقدیر از صادرکنندگان نمونه در سالن اجلاس سران ودر روز ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ همزمان با بزرگداشت روز ملی صادرات با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

در بیست و هفتمین مراسم روز ملی صادرات حاج کمال فتحی بیطرف مؤسس گروه آرتا ومدیرعامل شرکت صنایع سلولزی Arta Pan به عنوان صادرکننده نمونه و برتر ملی سال ۱۴۰۲ برگزیده شد و با اهدا لوح و تندیس توسط معاونت ریاست جمهور از‌ایشان تقدیر به عمل آمد.

این مراسم هر ساله با حضور مسئولان ارشد اجرایی کشور از جمله معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان‌ایشان، رئیس و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و صادرکنندگان نمونه و ممتاز برگزار می‌شود.

حاج کمال فتحی بی طرف موسس گروه صنعتی آرتا

شرکت آرتاپان فعال در صنایع سلولزی با تولید محصولاتی چون نئوپان  MDF خام وملامینه، laminate flooring، دکووال و قرنیز، و صادرات موفق آن به کشور‌های تاجیکستان، ترکیه، آذربایجان، ازبکستان، ترکمنستان، ارمنستان، افغانستان، عراق، غنا، مراکش به عنوان واحد صنعتی نمونه و برتر در بخش صادرات برگزیده گردید.

گروه آرتا قریب به ۴۰ سال قبل با صنایع نساجی پا به عرصۀ تولید گذاشت. در طی این سال‌ها فعالیت خود را در بخش‌های صنعتی دیگر همچون صنایع سلولزی، چاپ و بسته‌بندی، پتروشیمی، خودرو، کشاورزی و نرم‌افزار توسعه و گسترش داد.

گروه آرتا با بازنگریِ هر سالۀ فعالیت‌هایش و نگاهی آینده گرا همراه با اهدافی بلند مدت برای تک تک صنایع خود توانسته در جهت رشد صنعتی کشور گام-‌هایی مؤثر بردارد و حضوری تأثیرگذار در رشد صنایع کشور داشته باشد.

گفتنی است در روند انتخاب صادرکننده نمونه شاخص‌های مختلفی از جمله «سنجش تولید و سرمایه‌گذاری مشترک با طرف‌های خارجی»، «عمق دانش بنیانی»، «فعالیت در مناطق محروم و کم برخوردار»، «میزان اشتغال‌زایی»، «میزان نفوذ در شبکه مصرف بازار‌های هدف»، «سطح پیچیدگی محصول و ارزش افزوده»، «عضویت در تشکل‌های تخصصی صادراتی»، «ثبت برند بین‌المللی» و «استفاده از نیروی انسانی، مصالح و تجهیزات داخلی در پروژه‌های خارج از کشور» دخیل است.

Related posts

دریافت لوح افتخار بنیاد ملی نخبگان با عنوان «سرآمد کارآفرینی» توسط کمال فتحی بیطرف در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی سال 1401

در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ملّی کمال فتحی بیطرف مؤسس گروه صنعتی آرتا و مدیرعامل محترم آرتاپلاست به عنوان کارآفرین...

Read More

Artapan sponsors the 13th Midex International Exhibition

Midex annual exhibition is an important event that is held every year with the focus on architecture, modern house and interior decoration. Industry...

Read More