آرتاپان اسپانسر نمایشگاه بین‌المللی دکوراسیون داخلی میدکس (MIDEX) تهران ۱۴۰۲

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس 1402 (خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون) از تاریخ ۲۲ دی الی ۲۵ دی ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

نمایشگاه میدکس 1402 با محوریت معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی هر ساله در نیمه دوم سال برگزار می‌گردد. صنایع سلولزی آرتاپان حامی درخت‌کاری و جنگل‌کاری به عنوان اسپانسر نمایشگاه میدکس ۱۴۰۲ در این رویداد حضور خواهد داشت.

نمایشگاه میدکس فرصتی است تا صنعت‌گران این حوزه محصولات، توانمندی‌ها، قابلیت‌های فنی خود را در سطح وسیع به نمایش گذاشته و با فعالان و متخصصین حوزه دکوراسیون ارتباط برقرار نمایند.

حوزه دکوراسیون و معماری با استقبال و توجه ویژه مخاطبان در فصل زمستان برگزار می‌گردد. Arta Pan Company, تولیدکننده پیشرو در حوزه دکوراسیون و اسپانسر میدکس به رسم هر سال با معرفی محصولات جدید در این رویداد حضور خواهد داشت.

Arta Pan Company, تولیدکننده پارکت‌لمینت، ‌ام دی اف ملامینه، دکووال فُرما، پروفیل‌های‌ MDF با محصول جدید روکش CPL و HPL در غرفه آرتاپان واقع در سالن ۳۸ میزبان علاقه‌مندان حوزه معماری و دکوراسیون داخلی، عاملین فروش، همکاران و دیگر تولیدکنندگان خواهد بود.


گفتنی است شرکت آرتاپان صادرکننده نمونه ملی ۱۴۰۲، منتخب جشنواره تولید ملی_افتخار ملی ۱۴۰۱ و کارآفرین برتر ملی ۱۴۰۱ و اولین تولیدکننده پارکت لمینت در ایران با تولید محصولاتی چون: laminate flooring، اوراق mdf و hdf، دکووال فُرما و قرنیز با کیفیتی قابل رقابت با محصولات خارجی بیش از یک دهه است که در صنایع سلولزی فعالیت دارد.

از طریق لینک زیر می توانید کاتالوگ جامع و محصولات جدید اسمارت کاتالوگ آرتاپان شامل تمامی محصولات( پارکت لمینت، ام دی اف های ملامینه و دکووال فرما) را دانلود نمایید.

دانلود اسمارت کاتالوگ محصولات آرتاپان

Related posts

Honoring the representatives of Arta Pan

At the same time as participating in the Woodex 1400 exhibition, Arta Pan company held a ceremony called "Conference honoring Arta representatives" to pas...

Read More

The presence of the official representative of Arta pan at the North American exhibition WMS 2023

نمایشگاه (Woodworking Machinery & Supply Conference and Expo) ماشین ­آلات صنعت چوب کانادا یکی از مهم­ترین نمایشگاه­ ها در سطح...

Read More