تصویر غرفه آرتاپان در نمایشگاه میدکس 1402

استقبال پرشور بازدیدکنندگان از غرفه آرتاپان در نمایشگاه میدکس ۱۴۰۲

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی میدکس ۱۴۰۲ (خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون) ۲۲ الی ۲۵ دی ۱۴۰۲ با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان از غرفه آرتاپان برگزار شد.

استقبال پر شور از غرفه ارتاپان در نمایشگاه میدکس 1402

سبک طراحی غرفه و چیدمان محصولات Arta Pan Company, موجب شد تا غرفۀ صنایع سلولزی Artaپان تبدیل به یکی از جذابیت‌های دیدنی نمایشگاه می‌دکس شود. واکنش و بازخورد طراحان و معماران و فعالین صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی در نمایشگاه و فضای مجازی نشان از توجه ویژه مخاطبان به غرفۀ آرتاپان داشت.

حضور مهندس صمد سلیمان زاده و انبوه سازان تهران در غرفه آرتاپان 1402

از جمله میهمانان و بازدیدکنندگان ویژه غرفه آرتاپان رئیس اتاق بازرگانی ایران و مهندس صمد سلیمان­زاده از کارآفرینان بنام صنعت ساختمان‌سازی بودند که در کنار معماران و طراحان حاضر در نمایشگاه توجه ویژه‌ای به غرفه صنایع سلولزی آرتاپان داشتند.

بازدید معاونت وزیر صنعت معدن و تجارت از غرفه آرتاپان در نمایشگاه میدکس 1402

تنوع و کامل بودن محصولات در کنار کیفیت و هم ترازی تولیدات با رقبای خارجی از دیگر ویژگی‌های غرفۀ آرتاپان در نمایشگاه میدکس بود که توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب نمود.

همچنین در این نمایشگاه از شبیه­ ساز آرتاپان که امکانی نوآورانه برای انتخاب laminate flooring است به شکل رسمی رونمایی شد.

مصاحبه با تلویزیون نمانگر در نمایشگاه میدکس 1402

گفتنی است: نمایشگاه میدکس ۱۴۰۲ با محوریت معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی هر ساله در نیمه دوم سال برگزار می‌گردد. صنایع سلولزی آرتاپان حامی درخت‌کاری و جنگل‌کاری به عنوان اسپانسر نمایشگاه میدکس ۱۴۰۲ در این رویداد حضور داشت.

Related posts

Honoring the representatives of Arta Pan

At the same time as participating in the Woodex 1400 exhibition, Arta Pan company held a ceremony called "Conference honoring Arta representatives" to pas...

Read More
Arta Decowall and Cornice

Cornice

In recent years, the mass production line of profiles and cornices based on cellulose with the brand name Forma has been added to the production cycle...

Read More