حضور نماینده رسمی آرتاپان در نمایشگاه آمریکای شمالی WMS 2023

نمایشگاه (Woodworking Machinery & Supply Conference and Expo) ماشین ­آلات صنعت چوب کانادا یکی از مهم­ترین نمایشگاه­ ها در سطح بین ­المللی است که هر ساله در بخش­ های مختلفی از جمله صنایع چوب و جنگل، مبلمان، صنایع شیمیایی، خدمات، ابزارآلات و تجهیزات تولیدی با تنوعی از محصولات روز دنیا برگزار می­شود. این نمایشگاه از دوم الی چهارم نوامبر 2023 با حضور شرکت­ های داخلی کانادا و شرکت­ های بین­ المللی فعال در شاخه­ های مختلف صنعت چوب برگزار گردید.

شرکت آرتاپان تولیدکننده و صادرکنندۀ محصولات سلولزی در راستای بهبود و توسعۀ مناسبات تجاری با غرفه ­ای به نمایندگی از آرتاپان به مدت سه روز متوالی میزبان بازدیدکنندگان و علاقه ­مندان این رویداد بود. نمایشگاه WMS کانادا فرصتی فراهم آورد تا آرتاپان در کنار سایر برندها و شرکت ­های تولیدی پیشرو در جهان، با بازدیدکنندگان، متخصصان، واسطه­ ها و صاحبان شرکت­ ها از سراسر جهان تعامل ایجاد کند و همکاری­ های بین ­المللی خود را بیش از پیش گسترش دهد.

Related posts

Artapan sponsors the 13th Midex International Exhibition

Midex annual exhibition is an important event that is held every year with the focus on architecture, modern house and interior decoration. Industry...

Read More
Arta pan became Iran's top 1402 national exporter

On the National Export Day, Arta pan was announced as the exporter of the national sample in 1402

مراسم روز ملی صادرات با هدف تقدیر از صادرکنندگان نمونه در سالن اجلاس سران ودر روز ۲۹ مهرماه ۱۴۰۲ همزمان...

Read More