گزارش تصویری غرفه آرتاپان از نمایشگاه وودکس 1400

نمایشگاه بین‌المللی وودکس یکی از مهم‌ترین رویداد‌های نمایشگاهی برای فعالین صنایع چوب و سلولزی است که با حضور شرکت‌های شاخص در راستای بهبود فضای کسب و کار و انتقال دانش هر ساله برگزار می‌شود.

نمایشگاه وودکس ۲۰۲۲ (چوب، مواد اولیه، ماشین آلات، یراق، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته) نیز همچون سالیان گذشته با حضور فعالان صنایع چوب در تاریخ 8 الی ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار گردید.

نمایشگاه وودکس برای فعالان این صنعت فرصتی است مغتنم تا در کنار ارزیابی پتانسیل بازار صنعت چوب و صنایع وابسته، با نیازسنجی تقاضای مشتریان برای تولید محصولات جدید در سال آتی برنامه ریزی نمایند. بر همین اساس و بر طبق ارزیابی‌های سال گذشته آرتاپان به رسم هر سال، محصولات جدید خود را معرفی و در معرض نمایش گذاشت. لاین جدید پارکت‌لمینت‌های یونیورسال و محصولات جدید‌ ام‌دی‌اف ملامینۀ کتان و استون و… از جمله محصولات جدید و پرطرفدار صنایع سلولزی آرتاپان در نمایشگاه وودکس ۲۰۲۲ بود.

Arta Pan company, Arta Pan اولین تولیدکننده پارکت لمینت در ایران با تولید محصولاتی چون: پارکت لمینت، اوراق mdf و hdf، با کیفیتی قابل رقابت با محصولات خارجی بیش از یک دهه است به تولید داخلی و اشتغال‌زایی در صنایع سلولزی مشغول است.

Related posts

Video report of Arta pan booth from Woodex 2022 exhibition

Attending specialized and commercial exhibitions is one of the continuous activities of Arta pan Cellulose Products Company. Woodex International Exhibition is one of...

Read More

Artapan sponsors the 13th Midex International Exhibition

Midex annual exhibition is an important event that is held every year with the focus on architecture, modern house and interior decoration. Industry...

Read More